Wizyty
Dzisiaj: 46
Wszystkie: 71823

Start

Witamy na stonie firmy GUTIMEX

 

Nasza firma od kilkunastu lat zajmuje się produkcją kapusty kwaszonej i ogórków kwaszonych wyhodowanych na terenach gminy Charsznica.

Nasze kwaszonki wytwarzane są według tradycyjnych receptur, zgodnie z wszelkimi rygorami sanitarnymi (system HACCP) przez co jesteśmy pewni ich najwyższej jakości.

 

 

Firma GUTIMEX jest rodzinną firmą z gospodarstwem rolnym i przetwórnią warzyw oraz kilkunastoletnim doświadczeniem w produkcji kwaszonej kapusty i ogórków. Nasz specjalność są znakomite kwaszonki, wyprodukowane z najwyższej jakości, starannie selekcjonowanych składników, zgodnie z tradycyjnymi, staropolskimi  recepturami. Proces wytwarzania naszych wyrobów podlega ścisłej kontroli zgodnie z rygorystycznymi normami dotyczącymi przetwarzania żywności (system HACCP), z wykorzystaniem nowoczesnych technologii wytwarzania i pakowania.

 

Dzięki naszym staraniom, odbiorcy wyprodukowanych przez nas kwaszonek mają pewność, że zawsze otrzymują produkt najwyższej jakości, o odpowiednim smaku i wartościach odżywczych. Wyroby firmy GUTIMEX docenili nie tylko odbiorcy krajowi, ale również klienci z zagranicy: Czech i USA.

 

Firma GUTIMEX dysponuje własną bazą transportową, dzięki czemu jesteśmy w stanie szybko i sprawnie dostarczyć nasze kwaszonki do kontrahentów. Nasze produkty kwaszone oferujemy w opakowaniach jednostkowych i zbiorczych - chcemy w ten sposób dostosować się do indywidualnych potrzeb klientów. Naszym stałym Klientom oferujemy korzystne warunki cenowe sprzedaży naszych produktów kiszonych. W naszej pracy kładziemy nacisk na fachowość, rzetelność i terminowość realizacji zamówień.

 

Wysoką jakość naszych produktów kiszonych gwarantuje zachowanie przez nas standardów HACCP.

 

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty produktów kiszonych!

 

 

 • Okórki kwaszone

  Kiszenie kapusty i ogórków jest procesem beztlenowym, który odbywa się na zasadzie fermentacji  mleczanowej. Aby była ona możliwa, konieczne jest działanie bakterii kwasu mlekowego. Dzięki nim cukry fermentujące w kiszonych ogórkach czy kiszonej kapuście zostają zredukowane przede wszystkim do kwasu mlekowego (...)

   

  Do kwaszenia kapusty szczególnie nadają się odmiany kapusty o głowach kulistych. Najpierw obiera się kapustę z liści zewnętrznych i dokonuje się wykrojenia głąbów. Kolejnym etapem jest przepołowienie kapusty i pokrojenie jej na wióry. Następnie przesypuje się kapustę solą w ilości 2- 2,5 % ilości kapusty (...)

 • Zdrowa kiszona kapusta

  Kiszone ogórki i kiszona kapusta są przysmakami typowo polskimi, które cieszą się u klientów wielkim powodzeniem i których skosztowania większość z nas nie potrafi sobie odmówić.

  Jaki wpływ mają kiszone ogórki i kiszona kapusta na nasze zdrowie? Czy warto, ze względu na zdrowie i dietetykę sięgać po kwaszone ogórki i kwaszoną kapustę?

   

  Kiszenie i mrożenie są metodami konserwacji żywności, dzięki którym ocalona zostaje większa część witamin i składników mineralnych wyjściowo zawartych w warzywach (dotyczy to gównie witaminy C i prowitaminy A, które są nieodporne na podgrzewanie). Wysoka zawartość witaminy C w produktach kwaszonych pozwala uzyskać wyższą odporność (...)

Zobacz wszystkie | Strony:
 • GUTIMEX - godziny pracy

  pon. – piątek 08:00 – 20:00
  sobota 08:00 – 20:00

 •  

  Swojczany 216, 32 - 250 Charsznica


  TEL/FAX:  (041)383-75-36


  email: krawiec78@gmail.com

   

   

  KRAWIEC KRZYSZTOF GSM: 504-272-401

   

   

  KRAWIEC AUGUSTYN GSM: 604-064-892

 • GUTIMEX - dane firmy

  Gospodarstwo Warzywno-Rolne "GUTIMEX" Krawiec Krzysztof

  NIP: 659-134-00-89

Zobacz wszystkie | Strony: